Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області
 
 
Закінчується 2013 рік. Час підвести підсумки роботи кожної бібліотеки об’єднання за минулий рік та спланувати їх діяльність на наступний.
Річний звіт – це найважливіший документ, що всебічно висвітлює діяльність книгозбірні протягом останнього року. Він не тільки відображає стан роботи бібліотеки, а й спрямовує увагу співробітників на поліпшення відстаючих ділянок роботи, а також є базою для планування, прогнозування, визначення основних завдань на майбутнє.
Основною темою засідання, що відбулося у форму семінару-практикуму, була підготовка до складання річного звіту, що має всебічно охарактеризувати діяльність бібліотеки у році, що минає, провести аналіз кількісних показників та основних напрямів роботи в поточному році, виявити недоліки та шляхи їх усунення.
Дуже корисно було почути досвід роботи колег та поділитись своїм. Тому завідувачі бібліотек коледжів мали нагоду у невимушеній атмосфері показати роботу такою, якою вона була в дійсності, розповісти про успіхи, але не приховувати недоліки, помилки і промахи, щоб спільними зусиллями знайти шляхи поліпшення роботи бібліотек об’єднання.

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН