Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 
 
Щоб змагання було більш цікавим та гострішим група розділилася на дві команди з красивими танцювальними назвами «Румба» та «Пасадобль». Турнір складався з конкурсів: юридичний марафон, юридична орієнтація, юридична консультація та юридичний рахунок. Студенти демонстрували свої знання з основ правознавства, конституційного та кримінального права. Пояснювали та розбирали не тільки теоретичні питання, а й практичні ситуації.
Оцінювало конкурс компетентне журі: Олена Сергіївна Харченко – викладач відділення правознавства, переможець конкурсу «Викладач року» та студентка Дар’я Тверитінова.
З невеликим відривом у два бали перемогла команда «Румба».
Були визначені й найактивніші учасники, які матимуть право на пріоритетне обслуговування у бібліотеці, а саме: Марія Воронова, Маргарита Демиденко та Іван Сухарь.
Активні форми роботи завжди захоплюють студентів і не залишають жодного пасивного.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН