Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературний гід
 
 
«Злочин і кара» - не лише вражаюче трагічне відтворення життя. Це й звернення до людського сумління та розуму. Достоєвський захищає ідею моральної людини, яка не хоче залишитися «вошею», усією своєю сутністю повстає проти суспільної несправедливості.

Ф. М. Достоєвський переконливо показує, що людина щаслива, коли коли вона комусь потрібна. Любовна тема в романі виявляється другорядною, хоча у героїв і виникають між собою сильні почуття: Соня полюбила і підтримала Раскольникова, Дуня знаходить своє щастя з Разуміхіним. Але всі ці лінії лише фрагментарні. Однак Ф. М. Достоєвський переконливо показує, що любов виникає там, де є підтримка і розуміння. Тільки добра і великодушна людина здатна на це почуття.

Роман «Злочин і кара» чекає вас на науковому абонементі бібліотеки СНАУ.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН