Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на виставку
 
 
Свято встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності та незалежності України, військових звитяг та традицій українського народу. Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорізькій Січі, так і сьогодні захищати Батьківщину – це почесний обов’язок для нашого покоління. Адже зупинити війну, розв’язану країною-агресором проти України можливо тільки спільними зусиллями всього українського народу.

Сьогодні Україна переживає один із найбільших і драматичних моментів в своїй історії. Вже вкотре Українська Нація відстоює своє право на свободу, незалежність та власну державу. І ми, ті хто живе зараз, несемо відповідальність перед минулими та майбутніми поколіннями українців за те, щоб ця боротьба увінчалася перемогою. Кожна людина повинна знайти своє місце в боротьбі і в мирному житті. День Захисника України – це і наше з вами свято.

Наукова бібліотека СНАУ з нагоди свята підготувала ряд заходів:

«Не здолати Україну» (кім. №26, корп. ЕіМ), патріотичну виставка, на якій зокрема представлена брошура «Воїни. Історія українського війська» та комплект матеріалів із 24 плакатів про історію українських воїнів від Київської Русі до сьогодення.
Ілюстративну книжкову виставку «Від козаків до наших днів – збережемо славу батьків» (кім. №14, корп. ЕіМ); годину мужності та пам’яті «Де козаки – там слава, де герої –там перемога», яка пройде у читальній залі у гуртожитку №2 та годину спілкування «Усі ми козацького роду», (кім. №204, корп.ІТФ).

Запрошуємо усіх зацікавлених завітати на заходи. 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН