Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
СВЯТО У НАШИХ КОЛЕГ
 
 

Олександр Сергійович Антиков - автор 2-х поетичних збірок: « Снег в июле»(2001) та « Босиком по куполам»(2006). Співпрацює як автор текстів з композиторами та виконавцями російського шансону. Найбільш відомі з них – Ігор Слуцький та Олександр Добронравов. Пісні на його вірші звучать на російських та українських радіостанціях. Олександр Сергійович записує пісні в особистому виконанні. Восени 2013 року побачив світ акустичний інтернет-альбом « Заболела душа».
Доброзичливо з теплотою студенти коледжу вітали гостя бібліотеки і на деякий час поринули в світ поезії, світ музики та насолоджувалися живим звуком одного з найромантичніших інструментів – гітарою. Читачі цікавилися звідки Олександр Сергійович черпає натхнення, піднімали тему історії рідного краю та тему України - Росії. На завершення зустрічі побажали гостю здоров’я та творчих успіхів!
 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН