Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вітання
 
 

День Святого Валентина!!!
День закоханих й щасливих.
Навкруги сердець багато.
Кожен хоче ВІДЧУВАТИ
Звідусіль слова кохання,
Поцілунків відчування.
Люди люблять і цілують,
Всім серця свої дарують.
Закохайся у цей вечір –
Зараз буде це доречно!!!
Хай кохання зігріває,
Несе радість та добро,
Любов серце окриляє,
Та дарує вам тепло!
А якщо ви ще не визначилися що саме подарувати коханій людині, згадайте й про ще одне свято, що відзначається людством – Міжнародний день дарування книг. Подаруйте коханій чи коханому гарну книгу! І не забудьте про свою бібліотеку – ми теж чекаємо на подарунки!

А ще запрошуємо переглянути виставку книг «Фантазії на тему кохання», що чекає вас на абонементі наукових видань (каб. 14, корп. ф-ту ЕіМ).

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН