Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Відкриття виставки флористики
 
 
Творять у різних жанрах: пейзаж, натюрморт, портрет, графіка.
Під час зустрічі презентували книгу «Школа флористики» (2012 р.), автор якої – Лариса Шаклеїна опублікувала в ній свої надбання, напрацювання, маючи сорокашестирічний досвід роботи з флористикою. У книзі «Школа флористики» авторка подала техніку виконання робіт цього виду декоративно-прикладного мистецтва (від початку збирання природного матеріалу і до завершення виготовлення картин), вмістила ілюстрації створених робіт.
Олександра Федієнко, колишня викладач педагогіки СумДПУ ім. А. С. Макаренка, повідомила, що за всі ці роки клуб виховав флористів, які навчають працювати з природним матеріалом дітей у школах, при дитсадочках, інших організаціях.
Завідувач клубу «Природа і фантазія» Людмила Нестеренко розказала про зацікавлення працівників, зокрема, про різні об’єднання, серед яких драматичне і естрадне, створені при цій організації. Запрошуючи до клубу студентів, сказала, що над флористикою працюють люди, на перший погляд, далекі від мистецтва − інженери, лаборанти, будівельники, журналісти, та картини в них виходять прекрасні.
Людмила Чугай, у минулому диктор Сумського державного телебачення, розповіла, що займається флористикою уже двадцять п’ять років. Звертаючись до студентів, сказала: «Коли працюєш над флористикою, то перероджуєшся. Це благословення. Картини зроблені з тополиного пуху, який летить, забиваючи подих, а тут він поданий у цікавому ракурсі. Прекрасні роботи. Коли демонстрували сумські флористи свої картини в Слобожанському музеї Харкова, то планували виставку на два тижні, а проводили місяць. Казали, що від неї йде добра енергетика. Дехто сім’ями приходили по декілька разів…»
Свої вірші читала учениця Л. М. Шаклеїної Людмила Клименко, поетеса, викладач флористики при школі села Сад.
Досвід роботи художниць-флористів переймали студенти агрономічного факультету, де при кафедрі садово-паркового та лісового господарства викладають предмет «флористику». Під час цієї зустрічі було домовлено, що студентам буде проведено майстер-класи.
У Книзі відгуків, яку подала Лариса Митрофанівна, вже за цей тиждень залишили чимало слів вдячності та вражень глядачі з аграрного університету, гостей з міста Суми, Тростянця, Білопілля, Охтирки.
Гарним дарунком для гостей стали пісні, які підготувала Аліна Біловол, художній керівник студентського академічного хору «Юність» Сумського НАУ зі своїми вихованцями. Під її акомпанемент Олена Дмитриченко та Олена Глуховцова виконали пісні: «Квітка» та «Журавка».
І знову хочеться відзначити ці вишукані, довершені картини майстринь, від яких іде багато любові, де кожен штрих, кожна деталь створена з добротою, зі світлими думками, передана щирістю і теплом жіночих рук та сердець.
Неперевершеної краси, надзвичайно захоплюючі сюжети картин приваблюють людей, позитивно налаштовують на відчуття гармонії в середовищі природи та людини.

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН