Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на книжкову виставку
 
 
Розглядаючи художню творчість І. Франка, можна говорити про нього як про новатора в прозі, одного з основоположників народного театру в Україні, талановитого драматурга, проте найбільшу увагу привертає його поезія, бо з поезії він почав і нею закінчив свій творчий шлях.

Краще про це розкажуть його твори, з якими можна ознайомитися у бібліотеці СНАУ. Запрошуємо переглянути книжкову виставку: "Я син народу, що вгору йде", що експонується на абонементі навчальних видань (каб. 14, корп. факультету ЕіМ).


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН