Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини від наших колег
 
 
Це була добра, тепла зустріч за чашкою чаю з улюбленими поетичними творами. Декламували вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Олександра Блока, Володимира Маяковського, Анатолія Луговськогота ін.
Така дружня атмосфера дає можливість студентам ще краще згуртуватися.

Завітала на свято і чарівна «Весна» (Руденко Олена), яка принесла всім гарний настрій і прекрасний вальс у виконанні юнаків та дівчат (Довнара), а хлопці на чолі з куратором Лисовим Віктором Івановичем приготували для дівчаток невеличкий весняний сюрприз – вербові котики.

Звучали прекрасні весняні мелодії. Бібліотекарі підготували книжкову виставку поетичних творів на всі смаки. А ще цікаву гру: «Підбери рими», де треба було продемонструвати вміння римувати. Тож всі спробували себе у ролі поетів і чудово справилися з завданням.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН