Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПОДІЯ: ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ
 
 
Світлою пам’яттю вшанували Юрія Миколайовича Царика його дружина Галина Царик, колишні соратники по перу, бібліотекарі, художники, журналісти, прихильники його творчості, зібравшись у Сумській обласній науковій універсальній бібліотеці імені Н.Крупської.

Згадували письменника, його творчу діяльність, передивляючись відеосюжети, підготовлені працівниками бібліотеки, а також переглянули фільм, створений Ігорем Назаренком, журналістом, за новелою Юрія Царика «Яблуня цвіте». Прозвучало багато його поезій, прекрасних спогадів про нього.

«…На дорозі до істини всього лише життя, одне-єдине, але хіба цієї істини замало, аби хоч дещо зробити, бо істина – це завжди тільки «дещо». Я дуже любив життя, перш ніж писати про нього, тому так мало написав. Зате в мені вміщалося більше зірок і сонця, трав і шерехів, барв і вічності, ніж у тих, хто роздавав це паперові...», – так сказав колись Юрій Миколайович. За життя створив 8 книжок прози за збірку поезій. Нещодавно вийшла з друку ще одна книга віршів Ю.Царика (посмерно) «Прощання без прощання» (2015).

Юрій Царик був надзвичайно сонячною, кришталево-чистою людиною. Мудрий, виважений у своїх помислах. «Оптимістичний песиміст», як він себе називав, завжди підтримував нас своїм чесним, совістливим, афористичним словом, виношеним його життям. Свої думки та мрії письменник записав у прозі та поезії, назавжди залишившись у нашій пам’яті.Співчасники! Пробачте ви годинник
За те, що в ньому нереальний час.
Реальність в тім, що ми усі підтинні
Чи гнані долею святих прочан?

Але ми є! І саме в цьому часі,
Який щасливить тимчасових нас.
Ми п’єм – гай-гай!.. – вино з тієї чаші,
Яка і нас, щасливих, не мина.


(Юрій Царик. Прощання без прощання, 2015. – С. –66)Інформацію про цей захід можна переглянути на сайтах:

1.
http://5.9.67.215/users/3382/notes/vechir-pamyati-pismennika-yuriya

2. https://www.facebook.com/sumyounb


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН