Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 
 
Як навчитися берегти і зміцнювати своє здоров’я йшлася мова на заході підготовленим бібліотекою разом зі студентами відділення ветеринарної медицини під назвою: «Цілющі рослини України».
Завдяки цілителям народна медицина і, зокрема, фітотерапія нині успішно приходить на допомогу хворим. Гість бібліотеки розповів як він став цілителем, що його спонукало до цього. Має інформацію про 700 лікарських рослин, але сам заготовляє 100, з яких потім виготовляє настоянки та мазі. Студенти цікавились як треба збирати лікарські рослини, при яких хворобах застосовувати. Завідувач відділенням ветеринарної медицини Іван Анатолійович Третяков продемонстрував студентам гербарії лікарських рослин.
Завітала на захід і богиня Флора, яка разом зі своїми подругами розповіла про цілющий оберіг - український віночок. Звучали українські пісні, прислів’я та легенди про лікарські рослини. Студенти змогли ознайомитьсь з книжковою та виставкою без книг, присвячену найбагатшим зеленим скарбам України.
На завершення заходу всі присутні пригощалися чаєм зі смаколиками.
 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН