Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Чарівний світ мистецтва Олександра Чередниченка: у СНАУ відкрилася персональна виставка художника
 
 
Творчість художника представлена чотирнадцятьма полотнами, створеними у різних жанрах живопису: це і портрет, і натюрморт, і пейзаж. І вони – лише крихітна частинка його творчого доробку, адже, за словами самого Олександра Миколайовича, кількість полотен, написаних ним у різні роки, становить декілька сотен. Це далеко не перша персональна виставка автора, всього їх вже було більше 60-ти. У багатьох музеях України та світу зберігаються його картини, але до кожної художник підходить з хвилюванням і відповідальністю. І кожна стає стимулом рухатися далі, творити на радість людям.

Картини насправді дуже позитивні й світлі. Вражає майстерність їх виконання, віртуозність і тонкий смак автора. Про це говорили численні відвідувачі виставки, серед яких – як викладачі, студенти і співробітники Сумського національного аграрного університету, так і запрошені на відкриття учні старших класів та вчителі сумських шкіл.

Виставка працюватиме у читальній залі Наукової бібліотеки Сумського національного аграрного університету впродовж місяця, тож запрошуємо відвідати її абсолютно безкоштовно.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН