Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Цікаві факти про бібліотеки і книги
 
 
МОБІЛЬНІ КНИГОЗБІРНІ


В уяві більшості людей бібліотека – це велике приміщення з довгими рядами книжкових полиць. Але це не завжди так, у світі існують і інші, сучасніші форми книгозбірень, - наприклад, такі, де взагалі немає паперових книг. З’явилися вони і в трьох містах України – Києві, Одесі і Львові. Це - «мобільні бібліотеки».

На паперових полицях зображені корінці книжок, на яких розміщені спеціальні QR-коди, що фотографуються камерою будь-якого смартфона або планшета. З їх допомогою можна безкоштовно завантажити книжку в електронному форматі через мережу Wi-Fi. Повертати такі примірники, звісно, не потрібно. У «мобільній бібліотеці» представлено книги різних жанрів – класику і твори сучасних зарубіжних і українських авторів.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН