Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературно-мистецька зустріч «Він обіцяв: «Я повернусь, вцілію, не загину…»
 
 
У виконанні Ольги Бєляєвої звучали патріотичні, ліричні й філософські твори. Про вічну любов матерів, про важливість підтримки вояків. Крізь полотно поезій і пісень пробивалися промінчики кохання; промайнули відчуття та мрії цінностей життя. У ці вірші перейшли сум і хвилювання, радість і сподівання за майбутнє. Присутні прослухали твори, в яких важливе місце відведено відданості й любові до Батьківщини, сім’ї, родини. Це те, заради чого наші бійці йдуть воювати, захищаючи територію України.

Композитор і аранжувальник творів Ольги Бєляєвої – Сергій Шепілов – допоміг організувати для слухачів чудову музичну атмосферу. Хочеться відзначити, що гарний тандем Сергія та Ольги завжди створює нові неповторні, витончені мелодії, вишукані музичні композиції.

Ми надзвичайно вдячні нашим гостям за наповнену глибокими враженнями та відчуттями, патріотичний змістовний захід.
Зустріч з Ольгою Бєляєвою, як і інші заходи, що проходять в Україні до Дня Гідності та Свободи, сприяє об'єднанню патріотів, що захищають свою державу; роблять все можливе, щоб жити в мирних країнах.

Пропонуємо читачам ознайомитися з творами Ольги Бєляєвої, відкривши сайт наукової бібліотеки Сумського НАУ, рубрику «Краєзнавство – Літературна Сумщина»Раїса Почтарьова, завідувач сектору просвітницької
роботи наукової бібліотеки Сумського НАУ


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН