Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 
 
180 років тому, в січні 1834 року, в Тобольську сталася подія, яку описано в пісні «Байстрюк» з фільму про гардемаринів: « Позабыв про честь наследную, про карьеру, про дела, юный князь влюбился в бедную – она сына родила». Але в цій історії не князь, а барон – Прокурор Григорій Криденер, залишився відомим в російській історії, тільки завдяки позашлюбному сину, якого ми знаємо як художника Василя Перова. Хоча батьки пізніше обвінчалися, але права на титул та прізвище він не мав. Видатне прізвище Перов дав Василю вчитель каліграфії, який так прозвав хлопця за вправне володіння пером.
Історія російського живопису не знає художника більш пристрасного, непримиренного в своїх переконаннях, ніж Перов. Створені ним картини народного життя і зараз хвилюють глядача своєю задушевністю і скорботою, а сатиричні полотна вражають їдким сарказмом, точністю характеристик.
Студенти бухгалтерського відділення та відділення правознавства познайомилися з творчістю художника, переглянувши репродукції його картин: «Хресний хід на Пасху», «Тройка», «Проводи небіжчика», «Мисливці на привалі»та інші, довідалися про цікаві факти з біографії Перова.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН