Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Книги-лауреати Шевченківської премії - 2014
 
 
Мирослав Дочинець – один з найзагадковіших сучасних українських письменників. Мешкає на Закарпатті. Автор вісімнадцяти прозових книг, серед яких відомий український бестселлер − «Многії літа. Благії літа», а також книга «Вічник», номінована 2011 року на Шевченківську премію. Читачу відомі його твори: «В’язень замку Паланок», «Дорога в небо – до людей», «Лис у винограднику», «Руки і душа. Історії жінок, які перемогли» тощо. Останнє видання «Світован. Штудії під небесним шатром» (2014) стало для багатьох читачів «настільною книгою». Твори відомого українського письменика пронизані притчами, звичаями та переказами. Вони розкривають читачу таїнства Карпат. Книги М. Дочинця перекладено багатьма мовами: угорською, словацькою, болгарською, російською, польською, французькою, англійською, японською.

У передмові до читачів книги «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка мукачівської домінії» Мирослав Іванович зазначає: «Дорогий чительнику», наберися неспішності, як я зараз. Будь терплячим, як криничар, що довбає колодязь у кремінному перелозі. І матимеш відплату. Зчитуючи попасом мої душевні повіряння, мої життєві зарубки, дійдеш і до головного. Я відкрию тобі секрет, як здобути те, чого домагаються всі – Багатство. Я відкрию тобі принаду двох головних свобод – звільнення від страху і від злиднів. Бо лише ці дві свободи владні привести до того, що керує світом і людьми. Ось писемний діяріюш про мій світ – хиткий острівець у морі часу…». (Діяріюш – щоденник, життєпис).

Роман «Горянин.Води Господніх русел» розкриває незбагненну історію про дивовижного чоловіка, який несподівано втрачає все і починає свою щоденну боротьбу за кожну п’ядь родової землі, кожну крихту родового скарбу. Ця книга – про «стяжання духу», мудрість любові, про пам’ять серця, силу терпіння і високість людської душі. І про те, що кожен наш день – це сходження до чогось і спуск у нікуди… А ще між рядками цього твору буяє джерельний нурт стихії Карпатського Світу».

Книги Мирослава Дочинця можна придбати в інтернет-магазинах.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН