Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області
 
 
Наша чергова зустріч пройшла 20 травня у затишному й ошатному приміщенні книгозбірні Коледжу Сумського НАУ (с. Веретенівка), де відбувся науково-практичний семінар «Використання можливостей соціальних мереж як складових соціальних комунікацій». Цю тему для обговорення ми вибрали не дарма, адже соціальні мережі на сьогодні є доволі потужним та найменш затратним інструментом для популяризації книгозбірні й спілкування з читачами. Час і обставини змушують бібліотекарів крокувати в ногу зі своїми користувачами, а для цього поширювати усіма доступними каналами інформацію про події, ділитися своїми успіхами й досягненнями та дбати про зміцнення набутого бібліотекою авторитету. А ще, бібліотеки нашого методоб’єднання працюють переважно з молоддю, для якої соціальна мережа – один із основних засобів комунікації, тому це ще й можливість встановити неформальний контакт.

Як завжди, семінар пройшов у дружній, невимушеній атмосфері. Із вступним словом про роль соціальних мереж як засобу комунікації бібліотеки з користувачами виступила завідувач відділу новітніх бібліотечних технологій та автоматизації бібліотечних процесів НБ СНАУ Білошапка С.В. Завідувачі бібліотек коледжів та фахівці головної бібліотеки заслухали також доповідь голови методоб’єднання Комликової Г.І. про шляхи неформального спілкування з потенційними читачами та культуру віртуального спілкування й інформаційну безпеку. Своїм досвідом представлення бібліотеки в соціальних мережах поділилася господиня нашого зібрання - завідувач бібліотеки Коледжу СНАУ Понкратова Л.М. Людмила Миколаївна фахово й одночасно цікаво провела майстер-клас з практичного використання соціальних сервісів а також можливостей хмарних технологій Google Drive у роботі бібліотеки.

Колеги мали нагоду поспілкуватись і вирішити нагальні професійні проблеми, отримати фахові консультації працівників наукової бібліотеки СНАУ.
Сьогодні присутність бібліотеки у соціальних мережах - не данина моді, а виклик часу, адже досягти успіху в інформаційну еру можна лише ставши її невід’ємною частиною.
 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН