Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шевченківські читання
 
 
Ім’я цієї людини – святе для кожного українця. Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. З його іменем і словом Січові Стрільці відстоювали Українську Народну Республіку; складали свої голови за незалежність України воїни Української Повстанської Армії; ішли в тюрми й на заслання шістдесятники минулого століття. Він залишив нам світлу пам'ять про себе: свої неоціненні духовні надбання – твори, що пробуджують любов до своєї Батьківщини, кличуть на подвиги, вселяють надію і віру.
Шевченко був не тільки філософом, фольклористом, поетом, істориком, великим художником, – він був людиною, яка звеличила Україну, весь український народ. Для всього світу вже понад півтора століття слово «Україна» нерозривне з іменем Тараса Шевченка.
«Ми чуємо тебе, Кобзаре, крізь століття…» – під такою назвою 27 лютого в читальній залі періодичних видань наукової бібліотеки СНАУ відбулися Шевченківські читання, присвячені ювілею знатного українця.
У залі у виконанні студентів та викладачів університету лунали поезії великого Кобзаря. В літературно-музичну композицію, що була підготована спільними зусиллями співробітників кафедри державно-правових дисциплін та українознавства, наукової бібліотеки й відділу виховної та культурної роботи університету, органічно вплітались українські пісні на вірші Т. Г. Шевченка, слайд-шоу «Постає твій образ, наче промінь», книжково-ілюстративна виставка «Слово Шевченкове – живе й вічне». На цій виставці окрім книг і статей про життєвий, творчий шлях Кобзаря, ще й графічні та живописні роботи митця. Для більш глибокого та повного розуміння постаті Т. Г. Шевченка глядачам представили поетичний калейдоскоп його творчості.
Усе це високохудожнє театральне дійство підготували і втілили студенти: Олександр Кондратенко, Лілія Турок (ведучі); Ярошенко Оксана, Коткова Ольга, Червяк Олеся, Пунько Наталія, Михайлик Владислава, Архипенко Тетяна, Вакар Ірина, Капошко Яніна, Ніконова Тетяна, Кущ Вікторія, Мачула Карина. Невмируще слово та незламний дух вічного борця донесли до слухачів через пісню бандуристка Ірина Литвин, жіночий ансамбль та учасники студентського хору «Юність» під керівництвом Аліни Біловол. Поринути в геніальну творчість великого Тараса виявили бажання й ст. викладач Нєсветова Світлана Владиславівна, декан юридичного факультету Запара Світлана Іванівна, ст. викладач Денисенко Анатолій Єгорович, ст. викладач Михайліченко Микола Анатолійович, доцент Стрілець Валентина Василівна.
Доторкнуся серцем Шевченківських творів були запрошені студенти юридичного факультету, викладачі та керівництво університету.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН