Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на виставку
 
 

Ми сьогодні не просто сумуємо за всіма загиблими на Майдані, щиро співчуваємо їхнім родинам, а й закликаємо вас вшанувати Героїв, які поклали свої голови з надією на краще майбутнє. Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу, волю та мудрість для зміцнення власної держави на власній землі.

Та Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях. Ми змінилися самі і змінили країну. Слава Україні — Героям слава, Героям Майдану!

Запрошуємо Вас переглянути полицю-реквієм «З Україною в серці» та виставку-реквієм «Пам’ять героїв стукає в наші серця», щоб разом згадати ті страшні події.

Чекаємо Вас у каб. 204 корпусу інженерно-технологічного факультету та у читальній залі періодичних видань у каб. 26, корпусу факультету економіки і менеджменту.
 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН