Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 
 
Про кохання, найкраще з почуттів, дарованих людині Богом, сказано багато щирих, захоплюючих слів, створено найчудовіші картини, складено найліричніші мелодії. Прекрасне, величне почуття, яке надихає людину на вчинки, на створення шедеврів.
У цьому переконалися студенти переглянувши презентацію «Лише кохання вічне і єдине», яка розповідала про величні історії кохання: Данте і Беатріче, Рембранта і Саскії, Олександра Пушкіна та Наталії Гончарової, Сергія Єсеніна та Айседори Дункан та ін. А також книжкову виставку «Поговоримо про кохання…», на якій експонувалися художні твори, інформація з мережі Інтернет, статті з журналів та газет. Прикрасили виставку ляльки Пушкіна та Гончарової виготовлені студентами та «Деревце кохання», де на червоних серцях різними мовами світу написано: «Я тебе кохаю».
А як зворушливо писала листа коханому пушкінська Тетяна Ларіна(у виконанні Тетяни Забіяки).
«Кохання і тільки кохання повинно бути в основі кожного шлюбу», — стверджував вустами своїх персонажів автор «Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ'яненко, яких так вдало втілили Дар’я Шибаєва та Артем Коваленко.
Студентки відділення правознавства Альона Цапковата та Дар’я Іщенко декламували вірші про кохання сучасних авторів та виконали пісню з репертуару НеАнгелів.
Торкнулися такої теми як кохання і війна, що є на сьогодні дуже актуальною.
На завершення заходу бібліотекарі підготували для всіх присутніх так звані «любовні ворожіння» на віршах. І не важливо, в якому столітті чи в якій країні ми живемо, всі підвладні КОХАННЮ. Адже кохання – не просто прекрасне почуття. Воно найтендітніше, чисте, витончене, як кришталь.
Так було і так є. Якщо й далі буде – про це скажуть наступні покоління. 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН