Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек
 
 
Так, дійсно, ці питання – суто професійні. Нас, бібліотекарів, цікавлять питання: як зробити так, щоб книжкова виставки була цікавою, актуальною, інформативною? Що цікавить саме наших читачів? Що буде для них корисним? Як організувати рекламу виставки? Як правильно підібрати і розмістити документи та інші матеріали? Які цитати вибрати для максимального розкриття теми? Як назвати виставку, щоб ви звернули на неї увагу?

Обговорення усіх цих та багатьох інших питань ввійшло в програму круглого столу «Виставкова діяльність у рекламній стратегії бібліотек», що відбувся 26 листопада 2015 р. на базі наукової бібліотеки Сумського НАУ. Учасники заходу, а це були завідувачі бібліотек коледжів СНАУ, прослухали доповідь голови Територіального методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області, директора наукової бібліотеки СНАУ Комликової Г.І.: «Виставкова діяльність як інформаційне обличчя бібліотеки». Жваве обговорення викликала доповідь завідувача відділу обслуговування та книгозбереження Кравченко Л.О.: «Інноваційні підходи до організації бібліотечних виставок». Досвідом роботи своєї бібліотеки з цього напрямку діяльності поділилась завідувач бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту ім. С. А. Ковпака Зуєва О.І.: «Виставкова діяльність як результат творчої роботи бібліотекаря».

Окрім цього, учасники круглого столу мали змогу отримати методичні та практичні консультації фахівців головної бібліотеки об’єднання з усіх напрямків бібліотечної діяльності.

Зацікавила гостей також виставка-гербарій «Рослини – диво природи, царство краси, цілюще багатство», що підготовлена завідувачем відділу обслуговування та книгозбереження Кравченко Л.О. у співпраці з кафедрами ботаніки та екології і садово-паркового та лісового господарства.

Демонстрація виставки-гербарію проходитиме в залі електронних видань № 2 (ауд. 163г) до 4 грудня 2015 р.

Завжди раді бачити вас у бібліотеці!

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН