Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на книжкову виставку
 
 
Саме тому в усі козацькі часи головний храм у центрі Січі був на честь Покрови Пресвятої Богородиці – свято вважалося престольним для козаків. Зазвичай саме цього дня відбувалися вибори нового отамана на Січі.
Свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва.

Крім того, 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху. А з минулого року, відповідно до указу Президента України, – ще й День захисника України.
З 12 до 16 жовтня в читальній залі №2 (гуртожиток №2; щодня з 16.00 до 20.00, крім вихідних) запрошуємо переглянути виставку художньої та науково-популярної літератури з історії українського війська.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН