Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошуємо в лабораторію читацького смаку
 
 
Перші системні відомості про державу та право викладені у працях визначних мислителів Стародавньої Греції – Платона та Аристотеля. Значний внесок у розвиток юридичної науки зробили юристи Стародавнього Риму, які визначили правові поняття і конструкції. З того часу юридична наука має велике значення в житті суспільства.

У Новий час поряд зі становленням галузевих наук погляди на право розвиваються у двох напрямах: з одного боку, формується філософія права як наука про належне право, а з другого — енциклопедія права як узагальнення накопичених юридичних знань.

Бібліотека СНАУ пропонує завітати на постійно діючу книжкову виставку «Під пильним поглядом Феміди» (каб. № 163 головного корпусу), де користувачі знайдуть відповіді на актуальні питання теорії та історії держави і права, філософії права, державного управління, адміністративного, конституційного, міжнародного, цивільного і підприємницького, агарного та екологічного права, кримінології, кримінально-процесуального права.

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН