Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПОДІЯ: ВІДБУВСЯ ВЕЧІР ПОЕЗІЇ
 
 
У другій частині поетичного вернісажу, проведеного в стінах нашої бібліотеки, відбулося читання листів, мережаних лірикою вразливих сердець авторів…

«Жіночу поезію» представили молоді поетеси Сумщини. Цікаві, талановиті, непересічні… Ольга Бражник – юрист за освітою, журналіст теле- та радіопрограм, працювала в телекомпанії «Відікон», вихованка студії «Зерна», яку очолював відомий в Україні та світі поет, сонетист Юрій Назаренко – колишній працівник СНАУ. Анна Кириленко – вчитель зарубіжної літератури Сумської школи № 7. Ольга Ковалевська приїхала в місто Суми із Хмельниччини, працює в ОДТРК, пише про Сумщину, нещодавно в одній із передач висвітлила роботу Сумського НАУ. Вікторія Калашникова закінчила філологічний факультет, знає декілька іноземних мов, вірші пише українською, російською, англійською та французькою мовами, має свій сайт із власними поезіями. Вони – вихованки мистецької студії «Орфей». Тож користувачам бібліотекарі підготували серію видань «Альманаху молодих літераторів Сумщини», де друкують свої вірші орфеївці, а також надруковані уривки з віршів поетів рідного краю – членів СОО НСПУ.

Чотири автори, чотири листи, в яких – ліричні історії, душевні звірення-вірші… Романтичними звертаннями, мрійливими сподіваннями, щирими почуттями, піднесеними стосунками наповнені їхні сердечні послання. «Як би там не було, але я продовжувала писати тобі листи «до запитання», бо краще мене ніхто тебе не знає, – декламувала Ольга Бражник, – Втративши зайве, – ідеш з полегкістю. Я б могла написати тобі як це все відбувається тепер… Не знаю чи отримав ти цього листа, адже відповіді на нього так і не було…».

Вікторія Калашникова зачитала: «На засніжених вогнях ранкового сну на ринг виходить її величність Доля. Примхлива, з довгим нерозчісаним волоссям. Теплими долонями вона шукає собі місця…Скриньки, поштові листівки та марки щосили намагатимуться змінити хід історії. Та даремно! Доля міцно схопить їх в свої ще не створені обійми і скаже: слухай, я тебе ніколи не відпущу…».

Представляючи авторів листів, модератор зустрічі – поет Лев Скринник зазначив: «…Вона іноді забагато говорить і не завжди усвідомлює чого хоче. Іноді її слова виявляються пророцтвом, проте частіше містика існує окремо від тексту і крокує поряд. Уявні друзі говорять про неї не завжди приємні речі, а тому уявних ворогів вона має значно більше». «Володарка космічного пилу, що пальцями будить проліски до цвітіння. В її тремтливому подиху – всі солодкі мрії та забуті зізнання. А в її листах, між рядків, написано більше, ніж поміж словами…»

«І наостанок, – підкреслила Вікторія Калашникова, – Я бажаю, щоб ваші відправлені листи обов’язково в один прекрасний день дійшли до свого адресата».

Оригінально-романтично представили свою творчість поетеси. У листах авторів – сповіді сердець, одкровення, відверті розмови, щирі зізнаннями, написані лірикою душі, чистої та відкритої до спілкування… Тож пишіть листи. Красиві, щирі, теплі душею, де завжди буде збережено ваше сердечне захоплення і душевний стан, спалах серця та ваші чудові побажання й радісні співпереживання від оточуючого…

Там, де панує доброзичливе прекрасне життя, де яскраво квітнуть щирі почуття, стосунки там завжди є поезія. Поезія – для красивих людей з витонченими мріями. Естетичними та гармонійними в їхньому просторі, які завжди бачать життя неординарним. Пишуть про нього реально, стисло, влучно. Явище поезії – вагоме й культурне. Вона є мовою суспільства, де і відчуття радості та болю, і любові та добра, любові та ненависті… Часто поезія допомагає жити разом. Вона впорядковує гармонійну взаємодію між різними суспільствами, сприяє інтелектуальному, культурному розвитку.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН