Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Подяка
 
 
Перебуваючи за кордоном, представники української діаспори усвідомили й необхідність благодійницької діяльності, тому від щирого серця передають землякам, перш за все, книги.

Ось і наша бібліотека наприкінці 2014 і на початку 2016 р. отримала від українців з-за кордону (при посередництві Г.М. Іванущенка) видання, що стали перлиною нашої книгозбірні. Це й рідкісні видання історичної тематики, що раніше не видавались в Україні, і художні твори наших земляків О. Вишні «Заборонені твори» та І. Багряного «Буйний вітер», збірки творів Б. Лепкого та У. Самчука, твори інших письменників, що маловідомі нашим читачам. Сподіваємося, що всі вони знайдуть свого читача.

Детальніше з виданнями, подарованими бібліотеці діаспорою, можна ознайомитися на виставці «Книги, подаровані діаспорою» (ауд. 14, корп. ф-ту ЕіМ).

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН