Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Книжкова виставка “Пишу, коли не можу не писати”
 
 
Доля таких письменників, як Олександр Сизоненко, і загадкова, і важка, і часом трагічна. А творчість ніколи не поділяється на періоди, плине собі у тому руслі, де є береги, обов’язок перед часом, перед самим собою.
Гортаємо сторінки ще й ще раз. В них – велика душа автора, його любов до людей, його щире серце. Як і на сторінках усіх його творів.
Олександр Сизоненко наполегливо шукає слово, що стає в рядок і творить справжню літературу. Справжня література вічна.
Велич письменника Олександра Сизоненка не скороминуща.
Він лишає нащадкам образи людей – талановитих, чесних, добрих серцем, великих трударів.
Виставка представлена в залі електронних видань №2 (кім.163) головного корпусу.


 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН