Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на виставку
 
 
Слід нагадати, що Президент України підписав Указ про відзначення 100-річчя випуску перших поштових марок України.
На викладці представлені унікальні експонати – перші марки та марочні аркуші Української Народної Республіки, люб’язно надані бібліотеці із власної колекції старшим викладачем юридичного факультету Гончаровим В.В.

Доречно зазначити, що їх створив саме наш земляк з-під Глухова, найвидатніший графік сучасності Георгій Нарбут про життя та діяльність якого ви також дізнаєтесь відвідавши виставку.

Символічно, що такі ж марки стали першими і після відновлення незалежності України – «Укрпошта» випустила їх у 1992 році. У 2006 році поштою України та видавництвом «Марка України» було зроблено випуск комеморативної поштової марки з нагоди ювілею митця. Згадану марку також маємо на виставці.

Запрошуємо користувачів бібліотеки для перегляду експонатів у кім.№26, корп. ЕіМ з 8.10 до 26.10.2018 р. з 9.00 до 18.00. 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН