Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Виставка живопису
 
 
Виставка живопису, що має назву «Шевченкіана», є результатом праці митця лише за декілька останніх років. На унікальних полотнах – моменти життя Кобзаря, а також художньо осмислені сторінки його творів. У своїй творчості художник звертається до мудрості улюбленого поета, до його поезії, де центральним персонажем завжди залишалась Україна.

Картини П.М. Ковтуна, як і творчість Тараса Шевченка, пронизані любов’ю до українського народу, його культури, звичаїв і традицій. Митець не перестає демонструвати свою любов до творчості Кобзаря.

Відкриття цієї виставки у бібліотеці стало продовженням циклу заходів, що проходять в університеті з нагоди 200-річчя від дня народження Кобзаря. Щирі слова про колегу прозвучали з вуст Жулинського Миколи Васильовича та мистецтвознавця, старшого наукового співробітника Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького Ткаченко Валентини Миколаївни. Зустріч супроводжувалася виконанням студентським хором «Юність» пісень на слова Тараса Шевченка.

Під час творчої зустрічі з художником відвідувачі, а це були студенти факультету агротехнологій і природокористування, викладачі та співробітники університету, гості з різних установ міста, поринули у філософський світ митця, разом з ним відчули Шевченків заповіт: «Свою Україну любіть».
Познайомитися з творчістю Павла Михайловича Ковтуна можна щоденно, крім вихідних, з 9.00 до 17.00

Чекаємо Вас у бібліотеці.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН