Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ЮРІЯ ЦАРИКА
 
 
Згадували письменника, його творчу діяльність, передивляючись відеосюжети, підготовлені працівниками бібліотеки, а також переглянули фільм, створений тележурналістом Ігорем Назаренком за новелою Юрія Царика «Яблуня цвіте». Прозвучало багато прекрасних спогадів про нього. Звучали його вірші.

«…На дорозі до істини всього лише життя, одне-єдине, але хіба цієї істини замало, аби хоч дещо зробити, бо істина – це завжди тільки «дещо». Я дуже любив життя, перш ніж писати про нього, тому так мало написав. Зате в мені вміщалося більше зірок і сонця, трав і шерехів, барв і вічності, ніж у тих, хто роздавав це паперові...», – так сказав колись Юрій Миколайович.

За життя створив 8 книжок прози та збірку поезій. Нещодавно вийшла з друку ще одна книга віршів Ю. Царика (посмерно) «Прощання без прощання» (2015).
Юрій Царик був надзвичайно сонячною, кришталево-чистою людиною. Мудрий, виважений у своїх помислах. «Оптимістичний песиміст», як він себе називав, завжди підтримував нас своїм чесним, совістливим, афористичним словом, виношеним його життям. Свої думки та мрії письменник записав у прозі та поезії, назавжди залишившись у нашій пам’яті.Раїса Почтарьова, завідувач сектору просвітницької
роботи наукової бібліотеки Сумського НАУ


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН