Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на виставку
 
 

Але коли з’явився його роман «Собор», від того «офіційного» благополуччя не залишилося й сліду, а сам роман – було вилучено з літературного процесу на двадцять років.

Сьогодні твори Олеся Гончара відомі не тільки в Україні, а і за її межами. У 1993 р. Міжнародний біографічний центр у Кембріджі визнав Олеся Гончара «Всесвітнім інтелектуалом».

З нагоди 100-річчя від дня народження письменника наша бібліотека підготувала виставку: «Олесь Гончар – уособлення долі України», переглянувши яку, ви зможете ознайомитися з творами письменника. Чекаємо вас на абонементі наукових видань. (каб.13, кор. Ф-ту ЕіМ)
 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН