Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області
 
 
Участь у семінарі, організованому фахівцями головної бібліотеки об’єднання – НБ СНАУ спільно з бібліотекою Путивльського коледжу СНАУ, взяли завідувачі книгозбірень Роменського, Сумського коледжів СНАУ та Глухівського агротехнічного інституту. Заслухавши доповіді директора НБ СНАУ Комликової Г.І. «Формування патріотичної свідомості студентської молоді в умовах сучасних соціально-політичних викликів», завідувача сектору НБ СНАУ Хрущ Т. П. «Форми та засоби національно-патріотичного виховання студентської молоді: діапазон ідей масової роботи в бібліотеці» та господині зібрання - завідувача бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ Смирнової Ю.В. «Бібліотечний вплив на становлення громадянської позиції сучасного патріота: з досвіду роботи бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ», колеги, як і завжди, обговорювали їх у тісному колі однодумців. Розмова вийшла душевною й корисною, досвідом роботи поділилися представники усіх бібліотек, адже піднята тема на сьогодні є дуже актуальною.

Як і завжди, у дружній, невимушеній атмосфері колеги мали нагоду поспілкуватись і вирішити нагальні професійні проблеми, а також отримати фахові консультації працівників наукової бібліотеки СНАУ. А ще ми з величезним задоволенням переглянули літературно-музичну вітальню «А над світом, гляньте, а над світом українська вишивка цвіте…», що підготували співробітники бібліотеки коледжу та студенти ветеринарного відділення (куратор Простакова О.І.).

А вже після завершення семінару, гості змогли оцінити навчально-методичну базу коледжу, а також ближче ознайомитися з містом і його величною історією – адміністрація коледжу організувала для нас чудову екскурсію.
Більш ніж тисячолітня історія міста, його пам’ятні місця й чудові краєвиди зачаровують!

Учасники зібрання щиро вдячні адміністрації коледжу та всьому студентському й педагогічному колективу Путивльського коледжу СНАУ за гостинність! 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН