Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Малюють» без пензлів і фарб…
 
 
Оксана Сурган, викладач із дисципліни «Основи аранжування», організувала на це заняття студентів із факультету агротехнологій та природокористування. Також брали участь у майстер-класі викладачі та бібліотекарі. Усі працювали з величезним зацікавленням, випробовуючи різний природний матеріал: соломку, кору береста, листя дерев, шкірочки бананів, польові квіти, лушпиння цибулі й часнику тощо.

Так, за три години з’явилися перші картини, які, як вирішили студенти, займуть своє місце в Лабораторії кафедри садово-паркового та лісового господарства з декоративного садівництва та дендрології. Олександра Федієнко та Лариса Шаклеїна, підводячи підсумок, відзначили, що серед основних факторів, які впливають на унікальність картини, особливе місце належить людині, що її створює, її вмінні бачити прекрасне в усьому, красі стосунків з іншими людьми, у неординарному визначенні стану природи.
Тож, найкращі людські якості в поєднанні зі знаннями та уміннями виконання роботи віддзеркалюються в картинах, несучи любов і благодатну енергію глядачам. Кожного дня приходять переглянути картини студенти, працівники та гості університету, залишаючи слова вдячності в Книзі відгуків клубу.

А ми знову запрошуємо глядачів на виставку флористики, яка буде продовжуватися до 10 листопада.


 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН