Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
БІБЛІОТЕЧНІ БУДНІ
 
 
Ні. Ми працюємо, просто роботу виконуємо іншу: впорядковуємо книжковий фонд, відбираємо літературу для передачі в обмінний фонд чи інші структурні підрозділи, витираємо пил у важкодоступних місцях тощо.
А ще, ми не марнуємо часу, і використовуємо цей день для проведення занять з підвищення кваліфікації співробітників, адже професія бібліотекаря зобов’язує нас постійно вчитися, здобувати нові знання для того, щоб якомога краще обслуговувати користувачів бібліотеки.
Кожного місяця, в санітарний день, бібліотека проводить тренінги, тестування, заслуховує лекції, підготовані працівниками книгозбірні.
Ось і цього разу, 27 березня, на занятті виступили зі змістовними доповідями провідний бібліотекар Ю.В. Дячкова (тема «Адвокасі у бібліотеці») та бібліотекар І категорії Л.Ю. Лобода (тема з циклу «Літературний портрет»: Пантелеймон Куліш»).
Також до бібліотеки завітала завідувач відділу психологічної підтримки С.В. Зінченко, яка провела з колективом бібліотеки бесіду «Діловий етикет та дрес-код», проілюструвавши її презентацією.
Заняття вийшло цікавим, прозвучало багато актуальної інформації, кожна тема викликала багато запитань та жвавих обговорень.
На завершення, традиційно, бібліотекарі ознайомились з новими книгами, які надійшли до бібліотеки протягом останнього місяця.
 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН