Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературний гід
 
 
Роман по своїй суті – опис життя сім'ї Карамазових. Достоєвський прагнув проникнути в їх внутрішній світ, зобразити сам потік їхньої свідомості, як правило, в момент найвищої духовної напруги. Це здійснюється за допомогою різних оповідних форм — внутрішніх монологів і діалогів, ідейних суперечок, сповідей і т. д.
Брати Карамазови – це ціла серія портретів. Жоден з них не схожий на іншого. Характери головних героїв роману, їх взаємини і їх ідеї допомагають розкрити безліч проблем. У першу чергу, проблеми моральності , проблему вибору і ідейних принципів, проблему людських взаємин і проблеми співчуття і вибачення.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН