Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Куточок психолога
 
 
ПОРИ РОКУМені особисто дуже подобається жарт, про хлопчика шести років, якого привели на співбесіду в школу. Там його запитують скільки він знає пір року. Дитя на хвилинку замислюється і впевнено каже: «Шість!». Йому дають ще декілька спроб, а потім мати не витримує і в паніці звертається до дитини: «Ну, а якщо дуже добре подумати, то скільки?!». «Мама, мама...» - зі сльозами на очах відповідає син, - «я і справді не пам'ятаю більше ніяких «Пір року», крім Вівальді, Гайдна, П'яццола, Лусье, Чайковського і Глазунова!».

Ну а якщо без жартів, то сезони мають дуже великий вплив на нас всіх. Не ті, що належать вищезгаданим музикам, а саме весна, літо, осінь, зима. Зараз грудень і багато хто може почуватися втомленим. Бо на вулиці постійний дощ і волога, а це негативно впливає на психологічний стан людини.

Як поліпшити настрій? Бувайте на повітрі. Незважаючи на всі примхи погоди (від морозу до сльоти і крижаного дощу), намагайтеся щодня проводити на вулиці не менше години. Краще, якщо це буде піша прогулянка парком, але непоганий варіант - і похід по далеких магазинах, і шлях на роботу й з роботи, на навчання і з навчання, якщо він доступний пішки, і вигулювання у дворі собаки. Ховаючись від зими вдома, ми підриваємо захисні сили організму, відучуємо його протистояти вітру і холоду, така зніженість призводить до того, що будь-яка прогулянка закінчується застудою. Полюбіть цитрусові. Їх можна не тільки їсти, а й використовувати в якості ароматизаторів. Вони допомагають дезінфікувати приміщення, виганяють віруси, нудьгу, сонливість і втому, стимулюють розумову активність і творчі здібності. Наприклад, зріжте цедру лимона і розкладіть на всі батареї опалення у вашому будинку. А ще почніть готуватися до нового року. Тим паче вже час.

Ми всі різні, хтось дуже любить зиму. За характером такі люди індівідуалісти і лідери. Вони серйозні по життю і, якщо вже взялися за справу, - то доведуть її до кінця. У них не дуже багато друзів, але люди їх поважають, бо вони будують довготривалі стосунки і тримають своє слово.
Ті, хто любить весну - здебільшого це дуже м'які люди, чий характер відрізняється веселістю, легкістю і безтурботністю. Це дуже грайливі особистості, яким властива певна легковажність. Вони цінують своє життя і вміють бути по-справжньому щасливими, адже кожну мить для них - привід порадіти.
Які ж ті, хто любить літо? Ці люди здатні завоювати Ваші розум і серце своїм ентузіазмом, підкорити самовпевненістю і підкупити енергійністю. Голова їх завжди повниться цікавими ідеями, далекосяжними планами і просто оригінальними рішеннями. Вони стають гарними начальниками.
А ось фанати осені мінливі як погода в цю пору року. Найбільше цінують спокій і помірність, люблять усамітнення. Досить рідко відчувають гостру потребу в спілкуванні. Важко сходяться з новими людьми.

Пори року мають і інші психологічні риси. Навчатися легше восени і взимку, те, що вивчено в ці два сезони запам'ятається надовго. Тож гарної вам сесії і бережить себе! 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН