Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Куточок психолога
 
 
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ПЕТРУСЕНКО М. М.
Сьогодні ми поговоримо на дуже цікаву тему. А саме тему інтер'єру. Вже ні для кого не є таємницею, що ті речі, що нас оточують впливають на наш стан. Одні кольори нас бадьорять, інші пригнічують. А ще, коли нам комфортно і затишно вдома ми краще відпочиваємо, і потім краще працюємо.
Звісно, коли мешкаєш у гуртожитку, де окрім тебе є ще декілька чоловік, важко зробити все саме так, як подобається тобі. Але важливо мати свою зону. Це те місце, де саме ті речі, що подобаються тобі. Бо атмосфера складається не з ліжка, шафи чи стільця а, перш за все, з невеличких елементів. Наприклад, ковдри! Вона може бути незвичного кольору чи навпаки в класичною, в клітинку. Вона може бути пухнастою чи неймовірно простої фактури. Головне, що ви почуваєте себе трішки краще, коли бачите її.

А ще є можливість зробити собі настрій за допомогою канцелярії крута підставка під олівці та ручки, стильна фото-рамка (в якій замість фото може бути колаж з квитків на футбол), сувеніри, м'які іграшки, годинник. Все це здається неважливим, але коли вам подобаються речі, що вас оточують, то і ваша самооцінка росте.
Велика проблема полягає в тому, що багато дорослих людей бояться експериментувати. Вони копіюють дизайн сусідів та друзів, а потім роблять ремонт за ремонтом і не можуть зрозуміти, чого ж не вистачає. Ви помічали наскільки цікавіше використовують простір за кордоном. Просто подивіться всі ютуб-відео про те, як люди облаштовують мініатюрні квартири в Києві чи Парижі! Як рідко ми можемо побачити той самий диван присунутий до стінки. Вони частіше ділять кімнату на зони. Це дуже важливий не тілький дизайнерський, але й психологічний трюк. Як часто ми маємо більше речей, ніж може дозволити нам квадратура. Щоб все це не було в безладі і не псувало нам настрій, важливо навіть свій письмовий стіл поділити на зону. Як зручно мати кілька коробочок з різним дріб'язком. В одній шухляді ви можете тримати старі конспекти, в іншій нові, а в третій документи, четверту розділити на декілька частин і розмістити там канцелярію.

І знову ж, це здається неважливим, але в моменти, коли ми поспішаємо чи в поганому настрої це поліпшує нам життя. А ще ми знаємо, що у нас є своя територія. І через власні помилки ми вчимося не боятися експериментувати з нею. Ми всі різні, тому навколо нас мають бути різні речі. Адже зараз є стільки порад, як витратити небагато, а отримати шикарний результат.
До того ж, через речі ми можемо вивчати свій внутрішній світ. Наприклад, коли ви купуєте ту саму канцелярію, але обираєте її щоб виглядала вишукано і аристократично, запитайте себе, чому ви так робите? Можливо ви набагато доросліші за свій паспортний вік плюс у вас великі амбіції. А можливо, вам би хотілося б щось інше придбати кольорове і в стилі диско, але хтось для вас авторитетний, такий вибір засудив би. Тоді запитайте себе, чи завжди ви кажете те, що хочете ви, чи те, що сподобається людині, що має на вас вплив. Наскільки ви незалежні і щасливі у цій ситуації.

Не варто забувати радитись із собою. Ми із задоволенням вивчаємо інших, але ж скільки всього є у нас, про що ми навіть не здогадуємось!

Гарної вам весни та затишних інтер'єрів! 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН