Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День українського козацтва
 
 

теж представник Недригайлівського земляцтва, разом з викладачем Олександром Коробкою та завідувачем кафедри економічного контролю і аудиту Миколою Гордієнком.
Іван Бойченко, Голова Недригайлівського земляцтва у Сумах, вітаючи всіх зі святом та представляючи автора книги, відзначив, що всі статті, які подає Володимир Андрійович у цьому виданні – то глибоко патріотична публіцистика. До вітальних слів приєдналися присутні на зустрічі представники земляцтва: Віктор Бойко, Заслужений журналіст України, голова СООНСЖУ; Василь Дегтярь, начальник контрольно-ревізійного сектору УМВС України в Сумській області; Анатолій Кіях, заступник директора з виробництва ТОВ «Силікатобетон»; Віра Лаврик, депутат обласної ради, директор Сумської міжрайонної виконавчої дирекції відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Заслужений працівник промисловості України; Лобушко Микола Григорович, заступник голови земляцтва, голова Сумської обласної організації ТСОУ, полковник запасу; В’ячеслав Пилипенко, Заслужений лікар України, Начальник Сумського обласного клінічного госпіталю; Анатолій Руденко, генерал-майор у відставці; Володимир Саєнко, громадський діяч, ветеран праці; Олексій Святець, генеральний директор асоціації «Сумиптиця»; Яків Ярошенко, директор приватного підприємства «Ява».
Від Недригайлівського земляцтва у Сумах читачі наукової бібліотеки СНАУ отримали в подарунок книгу «Недригайлівщина: у дзеркалі історії: нариси з історії Недригайлівського району Сумської області з найдавніших часів до початку XXІ століття» (2010), автори Ігор Скрипченко та Іван Хабаровський. Іван Бойченко, передаючи книгу зазначив, що це перше видання, яке найбільш повно охоплює події одного із регіонів Сумської області, де подано нові, досі невідомі матеріали, що відкривають історичний зріз від найдавніших часів до початку XXІ століття.
Віра Лаврик, звертаючись до присутніх зі словами привітання та відзначаючи роботу цієї організації, повідомила, що в книзі широко відображено діяльність земляків, назвавши її «душевним сплетінням» людей, які по-справжньому опікуються своїм краєм.
У вступній статті до книги Миколою Вороненком, редактором Сумського видавництва «Корпункт», зазначено, що «Володимир Саєнко – переконливий патріот України, людина кипучої енергії, непосидючої вдачі. Ми вчимося у нього людяності, турботи про старших, порядності, активній життєвій позиції, подолання гострих проблем, а також дотепності…».
У книзі «Ми, українці, козацького роду» Саєнко В. А. пише про людей, які, як козацькі нащадки, своїми діями, гарними справами, роблять все на благо людей. Кожен сучасник повинен вболівати за долю своєї України, налаштовуючи свою діяльність на розквіт нашої держави. Патріотичні переконання автора звучать у вміщених в книзі розділах: «Українське козацтво задля майбутнього України», «За історичну справедливість», Національна ідея? Без неї не побудувати суспільство», «Ти кажеш, не було Голодомору?», «Село просить порятунку», «Вони боролися за незалежну Україну», «Збережемо рідну землю для нащадків» тощо.
Автор книги отримав гарні побажання від Олександри Федієнко, з якою ще в 80-ті роки займався профспілковою роботою при Сумському міськвиконкомі.
На завершення зустрічі Володимир Саєнко подарував книгу «Ми, українці, козацького роду» (2013) читачам бібліотеки СНАУ.
Користувачі бібліотеки отримали іще один дарунок – книгу поезій «Гріх серця» (2008) від колишнього студента Сумського НАУ – Василя Дегтяря, як уже зазначено вище, теж представника Недригайлівського земляцтва у Сумах. Хочеться сказати, що ці вірші, наповнені неперевершено сонячною душею, додають доброти та вдячності за прекрасний світ, який маємо, завдячуючи згуртованій праці талановитих, відданих своїй справі людей із громадської організації – Недригайлівське земляцтво у Сумах.
 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН