Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Книжкова виставка
 
 

Основний напрямок наукової роботи – заразні хвороби птиці, їх діагностика, лікування та профілактика.
З 1985 року і до кінця свого життя професор Панікар І.І. працював у Сумському національному аграрному університеті завідувачем кафедри вірусології, патологічної анатомії та ветеринарно-санітарної експертизи.
Вперше в Україні (і в СРСР) Панікар І.І. одержав вакцинний штам вірусу гепатиту каченят. За вакцину із штаму ЗМ проти вірусного гепатиту качок у 1976 році Панікар І.І. був нагороджений Державною премією УРСР.
Вперше в СРСР та Україні Панікар І.І. розробив та впровадив у виробництво засоби повного оздоровлення птахогосподарств від вірусного гепатиту качок. Першим в Україні та країнах СНД почав вивчати заразні хвороби перепелів.
Професор Панікар І.І. за завданням Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України брав активну участь у підготовці різних інструктивних матеріалів з хвороб птиці.
Приймав участь і виступав з доповідями на багатьох Міжнародних наукових симпозіумах, конференціях і конгресах з проблем птахівництва.
Професор Панікар І.І. опублікував 220 наукових робіт, з них 50 – в далекому зарубіжжі, в тому числі шість книг, п’ять підручників, десять методичних посібників з практичних занять студентів та рекомендацій до лікарів ветеринарної медицини.
Панікар І.І. був членом Всесвітньої наукової асоціації птахівників, членом науково-методичної ради Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України.
Виставка, присвячена світлій пам’яті Панікара І.І., представлена в залі електронних видань №2 (кім. 163) головного корпусу з 15.05.2013 р. до 20.05. 2013 р.

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН