Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ТАЄМНИЦІ КНИЖКОВИХ ПОЛИЦЬ
 
 

Дивовижні оповідки з книги Юрія Винничука «Вікна застиглого часу» миттєво переносять нас у невеличке містечко Станіслав другої половини минулого століття, коли автор був ще дитиною. Перед читачем постає дивовижний світ дитинства, де реальність переплітається з фантастикою, а казка з дійсністю, де чарівниці й відьми такі ж буденні, як лікар або вугляр. Світ мальовничих видінь і снів, марева розбурханої уяви, світ правди і вигадки, спогадів, легенд, казок, домашніх традицій. Той щасливий період життя, овіяний чаром казки і магією дійства, і досі сниться автору.

Події, які відбуваються з героями твору є і вигаданими, і реальними. Але якраз таке хитросплетіння стимулює читача прочитати книгу якомога швидше, щоб дізнатися, а що ж далі.

Книга написана барвистою, соковитою мовою, пересипаною галицькими діалектами, читається легко і з захопленням – це і є винничуківський авторський стиль.

Запрошуємо наших читачів до наукового абонементу бібліотеки, де можна отримати цю книгу та багато інших цікавих книжок.
Цей роман не залишить вас байдужим, не забудеться, не зітреться з пам’яті, торкнеться лагідним теплом людських історій з реального життя. Ви поринете в неповторну атмосферу львівських кав’ярень, відчуєте запах дощу, а разом з ним і запах самого міста. Усе це можна знайти і відчути у книзі «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко.

Заваріть собі кави, охопіть філіжанку долонями, щоб зігріти їх – і своє серце – передчуттям дива, а потім сядьте в улюблене крісло і розгорніть цю книгу…

Книга чекає Вас на абонементі наукових видань (каб. 13, корп. ф-ту ЕіМ)
Текст праці Н. Хілла «Думай і багатій» базується на ранній роботі автора «Закон успіху» і є результатом більш ніж двадцяти років досліджень, заснованих на його тісній співпраці з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті. Хілл вивчив характеристики цих людей і розробив тринадцять «законів», які повинні застосовуватися для досягнення успіху. Книга «Думай і багатій» служить стандартом для мотиваційної літератури і давно отримала статус неперевершеного класичного підручника. Її текст укомплектований коротким, але доступним і вичерпним керівництвом із вивчення і застосування блискучих і плідних ідей автора.

Поспішайте опанувати теоретично і практично цю важливу книгу, яка знаходиться на науковому абонементі бібліотеки СНАУ, і ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства та щастя.
"Жінка його мрії"
У цієї книги складна доля, адже це перший заборонений в сучасній Україні твір. Право на опублікування роману автору Олесю Ульяненку довелося майже рік виборювати у суді, адже у 2009 році цей роман був визнаний порнографічним, його навіть було вилучено з книгарень. Та зрештою, тяжкий шлях роману до книжкової полиці призвів до смерті автора.

Жанр – містичний трилер про сучасне життя. Хоча… визначте жанр самостійно.

Книга чекає вас на абонементі наукових видань (каб. 14, корп. ф-ту ЕіМ).
Книга Д. Робінсона «Чарлі Чаплін» – це книга про життя та творчість видатного англійського кіноактора, сценариста, композитора і режисера, універсального митця кінематографа, творця одного з найзнаменитіших образів світового кіно – образу волоцюги Чарлі, що з'явився в короткометражних комедіях. Написана вона доступною мовою, тому легко читається. Безмежна творчість Чапліна описана докладно. Автор, спираючись на багатий матеріал з почуттям теплоти і вдячності великому генію за його творчість, розповідає про безліч нюансів і подій, які заважали, або навпаки, сприяли кар'єрі і особистому успіху Чарлі. Ця захоплююча художня біографія, написана з повним доступом до архівів Чапліна, розповідає всю історію блискучої складної людини.

Якщо Вас зацікавила ця книга і ви бажаєте розгадати разом з автором феномен Чарлі Чапліна, запрошуємо до наукового абонементу бібліотеки СНАУ.Хто не захищається – гине

Василь Ян«Чінгісхан» (1939 р.) – перша книга трилогії романів Василя Яна (Янчевецький) – головної праці письменника, де розглянуто соціальні, моральні, гуманістичні концепції епохи і народу, народу і особистості. Автор відтворив боротьбу Русі з іноземними поневолювачами. Академік Лихачов зазначав, що нашестя татаро-монгольських полчищ було трагедією давньо-руської культури: руйнувалися чудові пам’ятники зодчества, живопису, убожіли мистецтво й література, народно-пісенна творчість.

Татаро-монголи, одержимі ідеєю світового панування, сп’янілі від тимчасових успіхів, зустріли на Русі незнаний досі масовий опір. Весь народ піднявся на захист своїх земель, своєї вітизни, виявляючи при цьому нечуваний героїзм і самовідданість. «Не знаємо… міста, яке б здалося на милість переможця», – зазначав академік Тихомиров.

Василь Ян відтворив широку картину трагедії того часу, в образах якої виражені одвічні думи і устремління нації. У ролі головних героїв виступають не грізні хани, перед якими тремтить Європа, а народ, його кращі сини і дочки, носії вищих духовних цінностей. «Я намагаюся показати читачеві, головним чином юнацтву, найгероїчніші сторінки минулого країни і народів, яскраві образи борців, які сміливо захищали свою Вітчизну від вторгнення безжальних і грізних завойовників, щоб у героїчних образах захисників люди знаходили гідний приклад для наслідування», – говорив про мету своїх романів Василь Ян.

Запрошуємо всіх бажаючих перегорнути сторінки відомого роману Василя Яна «Чінгісхан», який знаходиться у фонді наукового абонементу бібліотеки СНАУ.«Приваловські мільйони» - роман Д. Н. Маміна-Сибіряка, написаний у 1883 році. Один з найбільш видатних творів автора, створений на реальних фактах із життя промислового Уралу ХІХ століття. Сюжетною пружиною роману є мільйони Сергія Привалова, які він має отримати у спадок. Але чи отримає він їх чи назавжди втратить право розпоряджатися Шатровськими заводами, які можуть давати величезні доходи? Навколо золотого блиску цих мільйонів і розгортаються всі пристрасті. Зав’язуються складні інтриги не лише навколо Привалова, але й між опікунами. В чиї руки потрапить спадок? Хто і як зможе ним розпоряджатися? Вирішення цих питань виявить суть головних персонажів роману.

Автор створив яскраві образи героїв, змалював особливий колоритний побут. Читач занурюється в події роману з перших сторінок, від яких складно відірватись.

Книга чекає своїх читачів на науковому абонементі бібліотеки СНАУ!

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН