Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ ЄВГЕНА ПОЛОЖІЯ «ІЛОВАЙСЬК»
 
 
Автор зібрав і записав розповіді від близько 70 учасників «Іловайського котла» – прикордонників Сумського пересувного загону; бійців 17-ї, 51-ї, 92-ї, 93-ї танкових бригад; бригад ЗСУ; 40-го («Кривбас»); бійців добровольчих батальйонів «Дніпро-1», «Донбас», «Миротворець», «Херсон».

Євген Положій розповів мотиви написання книги, її історію. Відповів на болючі запитання слухачів. Такі відверті розмови відбуваються серед людей із спільними думками, розумінням, довірою.

Герої «Іловайська» – українські вояки, які ще вчора разом з нами проживали в мирному суспільстві. Опинившись в зоні війни, не кожен з них готовий психологічно сприймати її реальність. Сторінки книги наповнені мужністю, витримкою, героїзмом українських бійців, серед яких і наші земляки.

Під час зустрічі спілкувалися з Олексієм Макарюком, який був прикордонником в Іловайську. Олексій – колишній студент СНАУ, к.е.н., доцент. Унікальними були довірливі розповіді Олексія.

Зворушливою була зустріч із мамою Юрія Смірнова – Раїсою Смірновою. Материнською любов’ю проникла історія про її 22-річного сина-героя, офіцера. Юрій побував у полоні. Пройшов через моральні знущання, але не піддався на підкупи, не зрадив Батьківщину. Другий її син зараз служить в українській армії, чоловік - в Маріуполі. Сьогодні Юрій знову в зоні АТО. І всі вони захищають Україну. У книзі є новели про героїзм Олексія Макарюка і Юрія Смірнова.

«Іловайськ» – художня книга, але читати її важко. Кожна сторінка наповнена трагічними подіями. У ній – болі і страждання тяжкопоранених, їхня віра в допомогу, порятунок, палке бажання жити, перемогти!

На цьогорічному Львівському форумі видавців «Іловайськ» отримав спеціальну відзнаку «Коронації слова» як найкраща книга про війну.

Читачам бібліотеки повідомляємо, що ми придбали у фонд бібліотеки цю книгу мужності і героїзму наших українських бійців – «Іловайськ». 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН