Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Калейдоскоп подій
 
 
Підведення підсумків рокуОсь і минув 2016 рік… Яким він був для нас? Стільки подій відбулося в житті кожного з нас, в житті нашої країни… За цим ми усі постійно слідкуємо. А ось фахівцям бібліотечної справи цікаво ще й те, скільки відбулося в наших книгозбірнях різних заходів, скільки читачів приходили до нас, щоб отримати підручники, або допомогу в пошуку необхідної інформації, на скільки видань поповнилися наші фонди і скільки книг протягом року були затребувані користувачами…

А й дійсно, скільки?

А ось зараз – саме час дізнатися це, адже бібліотеки вже підготували звіти про свою роботу у минулому році.

І ось 11 січня 2017 р., в науковій бібліотеці Сумського НАУ на традиційну нараду з підведення підсумків роботи за попередній рік зібралися завідувачі книгозбірень, що входять до Територіального методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області. Колеги мали нагоду презентувати звіти про роботу своїх книгозбірень у 2016 році та плани на 2017 р. А голова Територіального методичного об’єднання Галина Комликова підготувала вже традиційний огляд роботи об’єднання та досягнень усіх його бібліотек.

Як і завжди, спілкування відбулося в теплій, дружній атмосфері. Колеги з бібліотек об’єднання поділилися своїм досвідом та розповіли про кращі заходи, що провели протягом року, переглянули світлини, а після наради мали змогу отримати консультації фахівців головної бібліотеки об’єднання.

Голова об’єднання к.і.н. Г. Комликова подякувала колег за чудову роботу й висловила думку, що й цього року наше Територіальне об’єднання буде визнане одним із кращих серед аграрних вишів країни!

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН