Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Любовна історико-географічна мозаїка
 
 

Мороз і сонце за вікном, а у читальній залі бібліотеки панує аура кохання. Наближається День Святого Валентина.

Сьогодні українці неоднозначно відносяться до цього свята. Одні вважають, що це ще один привід подарувати близький людині часточку своєї любові та уваги, інші схиляються до того, що це чуже свято, не варто про нього згадувати.

Для студентства- це одне з прекрасних романтичних свят. Тому і готуються юнаки і дівчата до нього з радістю.

Руденко Інна та Вінник Аліна підготували цікавий екскурс в історію Дня закоханих, Кучеренко Аліна, Толкачова Тетяна, Козиріна Діана , Папка Ганна і Дорохін Дмитро нагадали всім про символи свята, Кошелєв Анатолій,Чебакова Анна, Фараджова Тетяна, Сахарова Алінарозповіли про особливості його святкування у різних країнах. А Куріченко Іван, який сам пише і читає реп, продемонстрував свіженький, тільки но написаний ним, твір. А як чарівно прозвучали три заповітних слова « Я тебе кохаю» багатьма мовами світу з вуст студентів.

Працівники бібліотеки підготували книжкову інсталяцію "Палаюче серце" та виставку літератури «На крилах кохання».

У рамках цього дійства відбувся майстер-клас «Валентинка власноруч», який провела викладач коледжу Ребрик Зоя Василівна.

Всі бажаючі вчились з простого офісного чи то газетного паперу майструвати симпатичні валентинки, які саме у День закоханих можна піднести в якості подарунка. Адже валентинка, зроблена власноруч несе в собі особливу позитивну енергію.

На завершення заходу студенти виразили свої почуття символами кохання, подарувавши Ганні Євгеніївні та Зої Василівні троянди, а працівникам бібліотеки - букет з повітряних кульок у формі серця.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН