Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на виставку
 
 
Але подіями жовтня-листопада 1944 року війна не скінчилася. Українці воювали в Європі до 8 травня, а в Азії до 2 вересня 1945 року.
Вигнання поневолювачів не принесло Україні свободи та спокою, а обернулося поверненням комуністичного терору, масовими депортаціями, переслідуванням інакодумців.

Неспинно біжить час, але роки не можуть стерти з народної пам’яті жодної події, пов’язаної з Другою світовою війною. А чергова дата – це ще одна нагода не лише віддати данину пам’яті мирним жителям, які постраждали від дій нацистських окупантів, воїнам, які загинули в боях за Україну, але й знову згадати події воєнного лихоліття.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду літератури у читальну залу гуртожитку №2 з 16.00 до 20.00. Виставка функціонуватиме з 24.10 до 30.10.2017 р.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН