Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошуємо на виставку
 
 

За сміливість думки й глибину поглядів, за громадську мужність і суворе подвижництво Лесю Українку в різний час називали по-різному – Жанною д’Арк української поезії, дочкою Прометея, поетесою поступових ідей. Але істинне її ім’я – геніальна дочка України! «О Лесю! Українко без догани!» - скаже про неї Софія Малиць.

Історія її життя могла б стати основою для величної драми. Ніхто не будив у людини почуття власної гідності з такою гостротою як вона. І зараз, Леся Українка висвітлює нам дорогу до самих себе: до мови, до родини, до рідної землі, до України.

Запрошуємо на абонемент наукових видань (каб. 13, корп. Ф-ту ЕіМ) переглянути виставку «Хотіла б я піснею стати…», присвячену 145-річчю від дня народження Лесі Українки.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН