Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До Дня студента
 
 
Сьогодні Ольга Трофімцова - експерт з питань аграрної політики і молочних ринків Німецько-Українського політичного діалогу. Експерт Німецької Асоціації Молочного Господарства з питань міжнародної та національної стандартизації, доктор аграрних наук.
Тринадцять років мешкає і працює у Німеччині.
А починалось все з маленького, провінційного древнього Путивля.
Після закінчення Путивльської загальноосвітньої школи №2, з 1991 по 1994 навчалась на бухгалтеському відділенні Путивльського сільськогосподарського технікуму. Відмінниця, серйозна, допитлива студентка. Займалася спортом, вивчала англійську мову.
Далі - навчання у Національному Аграрному Університеті України у Києві (НУБІП) на факультеті менеджменту ЗЕД, який закінчила з відзнакою.
Ще будучи студенткою університету потрапила на практику до Великобританії.
Закінчивши вуз, залишилась у ньому працювати. Зі співробітника Інституту магістерських програм при НАУ за чорити роки виросла до асистента проректора з міжнародних відносин.
Потім - робота в якості куратора іноземних студентів університету ім. Гумбольдта в Берліні. Там же і захистила докторську дисертацію.
Викладала аграрну політику в рамках проекту DAAD «Німецькомовний курс менеджменту в агробізнесі у Новосибірському Державному Аграрному Университеті»
Ольга має досвід роботи у якості наукового співробітника та в сфері агробізнесу і консалтингу. З вересня 2011 року – експерт з питань національного та міжнародного нормування та стандартизації Німецької Спілки Молочної Промисловості (German Dairy Association), яка одночасно є національним комітетом Міжнародної Молочної Федерації (International Dairy Federation). Активно працює у міжнародних проектах, пов‘язаних з питаннями законодавства в аграрній сфері, управління якістю молока, методів аналітичного дослідження, формування стандартів та менеджменту якості впродовж всього виробничого процесу на рівні ISO/Codex Alimentarius/CEN/DIN. Координує співробітництво з партнерськими організаціями аграрної та молочної галузі країн Східної Європи.
А зрештою: чуйна людина, з гарним почуттям гумору, прекрасна матуся. Цікавиться кіно, легкою атлетикою, кінним спортом. Вільно володіє чотирма мовами: українською, російською, англійською та німецькою. Вивчає французьку.
Вболіває всім серцем і душею за Україну і свою маленьку батьківщину. Завжди відкрита для діалогу.
Наш коледж пишається своєю випускницею. Для нинішніх студентів – взірець. Адже, якщо хочеш чогось досягти - треба постійно вчитися, працювати над собою і впевнено йти до своєї мети!


Юлія Смирнова, завідувач бібліотеки
Путивльського коледжу СНАУ


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН