Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
КНИГИ-ЮВІЛЯРИ 2014 РОКУ
 
 
Найвиразніше змальовано Максима Кривоноса. У романі “Гомоніла Україна” глибоко й переконливо розкрито риси характеру ватажка селянського повстання. Крім того, письменник показав Кривоноса й у взаєминах з коханою дівчиною, пізніше – дружиною Яриною. І характер героя заблищав ще одною гранню. Кривоніс – людина великого й ніжного серця, поетичної вдачі, хоч дуже стримана у почуттях.
Майстерно зображено у романі також Богдана Хмельницького як видатного політика і полководця, далекоглядного дипломата, гетьмана, органічно зв’язаного з простими людьми, особливо козацькими масами.
В романі письменник майстерно використовує скарби фольклору – думи і пісні, приказки і прислів’я. Це роман-дума, героїчний епос, у центрі якого народ, що бореться за свою свободу. Роман “Гомоніла Україна” – найбільш художньо довершений твір Петра Панча. Правду історичну письменникові пощастило перетворити на правду художню.
Ця книга є у фонді наукового абонементу бібліотеки СНАУ.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН