Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 
 

Студенти бухгалтерського та ветеринарного відділення дізналися значення слів: комільфо та моветон, що таке етикет і звідки він походить. На жаль, багато хто сприймає дотримання норм і правил етикету як щось ганебне, вважаючи це ознакою естетів, які зовсім далекі від реального життя. Однак молоді люди забувають про те, що груба і нетактовна поведінка може викликати таку ж реакцію у відповідь. Насправді основи етикету досить прості. Це культура мови, елементарна ввічливість, охайний зовнішній вигляд і вміння керувати своїми емоціями.
Практичний психолог Олена Миколаївна Воронова підготувала цікаві тести та різноманітні ситуації, що допомогли виявити у присутніх знання правил культури поведінки та етикету.
Юних леді та джентльменів чекав сюрприз: завітала на свято Мері Поппінс, яка в своєму кошику принесла цінний скарб: книги та диски з етикету. В її арсеналі було і декілька відео уроків, в яких фахівці з питань культури поведінки та стилю, сервіровки столу надали консультації та поради. А ще гостя розповіла про особливості етикету в різних країнах.
Мета всіх цих незліченних простих правил - зробити життя кращим. І якщо ми хочемо змінити навколишній світ, треба почати з самого себе.
Гарні манери - це величезний крок назустріч успіхам у нашому житті. Прагніть до нескінченості і отримаєте максимум! 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН