Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературний гід
 
 

Гамлет йде шляхом самопізнання і намагається знайти істину та відповісти на питання як бути? Чи стати на бій зі злом? А може краще жити за загальними правилами і робити вигляд, що все гаразд? Головний герой твору переконаний, що багато людей не такі вже й високогуманні особистості. І завжди знайдуться ті, хто буде використовувати підлість, брехню та зраду, плести павутиння інтриг.

Проте Гамлет закликає людей до гуманності та вірить у те, що людина не тварина: «Хіба ж людина той, хто їжу й сон вважає головним? Лише тварина».

Доторкнутись до вічних людських гуманістичних проблем через літературу вам допоможе науковий абонемент бібліотеки СНАУ (каб. 14, корп. ф-ту ЕіМ). 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН