Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературний гід
 
 
Роман написаний за враженнями від пережитого в Іспанії в роки Громадянської війни. Історія роману розповідає про долю американського підривника, який приходить у табір іспанських партизанів. Але Роберт Джордан - головний герой, ще не знав, що саме тут він зустріне своє кохання та гарного друга.

Цей твір наповнений не просто описом подій, ні. Головні герої ненавидять війну, вони хочуть миру і віддані обов’язку перед Батьківщиною. Письменник залишився вірним головній темі своєї творчості – темі кохання і смерті, відповідальності людини за все, що відбувається в світі. Роман «По кому подзвін» – є драматичним і трагічним витвором мистецтва, котрим можна лише захоплюватись.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН