Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Драматична і інтригуюча історія
 
 
Зокрема, Оскар Уайльд через створенi ним художнi образи розкриває взаємозв’язок мiж мистецтвом i внутрiшнiм свiтом людини. Наприклад, на думку художника Безiла мистецтво — це певне дзеркало людської душi, воно вiдбиває почуття спрямування, а також моральнi якостi людини. Митець нiби вкладає частинку власної душi у свiй твiр, тому тут слушним є вираз: «Який творець, таке i творiння».
Автор поставив Доріана Грея в фантастичну ситуацію: йому дано вічні молодість і краса, а старіє і стає потворним, жахливим його зображення на портреті. Багатий, вродливий юнак поринув у світ насолод слідом за своїм учителем лордом Генрі Уоттон, який підказав ідею вічної молодості, милуючись портретом Доріана в майстерні художника Безіла Холлуорда. Художник, вражений чистотою юного Грея, вклав у портрет свої мрії, почуття, своє бачення краси, «самого себе». Прекрасний твір мистецтва отримав частину душі творця, здатну впливати на інших і підкоряти їх.
Драматична, парадоксальна, заворожуюче-інтригуюча історія Доріана Грея, який став жертвою власного бажання вічного життя, досі залишається магнетично привабливою як для читачів, так і для режисерів. З'являються все нові і нові постановки та екранізації цього роману. У прокат вийшли фільми «Доріан Грей» Олівера Паркера з Коліном Фертом («Гордість і упередження»), Беном Барнсом («Хроніки Нарнії») і Рейчел Херд-Вуд («Парфумер») у головних ролях.
Ця книга є у фонді наукового абонементу бібліотеки СНАУ. 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН