Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВИНКИ ВІД БІБЛІОГРАФІВ
 
 
Створення покажчиків – це тривалий, копіткий процес. Співробітники інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ретельно та максимально повно збирають інформацію з різних джерел про життєвий та професійний шлях вчених, про всі опубліковані праці. Результатом цієї роботи вже стали опубліковані у минулі роки покажчики «Юліан Андрійович Злобін», «Михайлова Любов Іванівна», «Жатов Олексій Гнатович», «Котенджи Геннадій Павлович».
У 2015 році вийшов друком п’ятий випуск із серії біобібліографічних покажчиків – «Гончаров Микола Дем’янович», який був підготовлений з нагоди проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Гончарівські читання» (м. Суми, 27 травня 2015 р.).
У виданні висвітлюються основні етапи життя, наукова і педагогічна діяльність Лауреата державної премії СРСР в галузі науки і техніки, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора сільськогосподарських наук, Заслуженого професора СНАУ, професора Миколи Дем'яновича Гончарова, вченого-селекціонера, відомого далеко за межами України своїми дослідженнями в галузі селекції картоплі. До покажчика включено бібліографічні описи 128 праць, що були опубліковані вченим протягом 1964-2004 рр., це – підручники, навчальні посібники, методичні матеріали, наукові статті зі збірників і журналів. Видання інформує і про 16 авторських свідоцтв та 3 патенти, автором яких є М. Д. Гончаров. Матеріал згруповано у хронологічному порядку, в межах року – за алфавітом назв. Довідковий апарат видання містить іменний покажчик.
Видання рекомендовано для науковців, викладачів навчальних закладів, аспірантів, керівників та фахівців агропромислового комплексу, працівників інформаційних та бібліотечних установ. Ознайомитися з ним можна у науковій бібліотеці Сумського НАУ.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН